Atribuită
Cumpărare directă
BRANZA DE VACI 5 KG,KG 10 BRANZA FAGARAS 200 G(12/BAX),BUC 90 BRANZA FRAMANTATA CREMOASA,KG 10 BRANZA TOPITA CU SMANTANA 125G,BUC 90 LAPTE DE VACA 3.5%GR 1L CUTIE 12/BAX,L 12 MOZZARELLA CALUP VID,KG 10.20 SANA 3.6%GR 175G 20/BAX,BUC 90 SMANTANA 900 G 25%GR 6/BAX,BUC 6 UNT 200G 80% GR PACHET 36/BAX,BUC 36 URDA CALUP VID,KG 9.10
- Număr anunț
- DA26236616
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 9778945)
- Furnizor / câștigător
- ROMFULDA PROD SRL (CUI 6906101)
- Cod CPV
- 15500000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.463,29 RON
- Valoare atribuită
- 1.463,29 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.