Atribuită Cumpărare directă

ANIOSYME XL3 - DEZINFECTANT DETERGENT TRI - ENZIMATIC CONCENTRAT PENTRU INSTRUMENTAR Substanţe active: să fie în conformitate cu Regulamentul delegat (UE) nr. 1.062/2014 al Comisiei din 4 august 2014 privind programul de lucru pentru examinarea sistematică a tuturor substanţelor active existente, conţinute de produsele biocide, menţionat în Regulamentul (UE) nr. 528/2012 al Parlamentului European şi al Consiliului, corespunzătoare tipului de produs avizat - Produsul sa prezinte aviz eliberat de Comisia Nationala de Produse Biocide a Ministerului Sanatatii produsul sa respecte prevederile O.M.S.NR. 961/2016 ( ART. 12 ) - sa fie incadrat ca biocid, grupa principala I, tip de produs 2 si sa prezinte rezultatele de laborator care au demonstrat eficacitatea acestora si in baza carora a fost emis avizul; - sa fie inclus in “Registrul national al produselor biocide” - forma actualizata Daca este incadrat ca dispozitiv medical, produsul sa fie insitit de Dovada inregistrarii produsului – dispozitiv medical in baza de date a Ministerului Sanatatii in Ordinul Nr. 372 din 26 martie 2015 privind inregistrarea dispozitivelor medicale art. 9, Declaratie de conformitate CE eliberata de producator din care sa rezulte ca produsul este conform Directivei 93/42.CEE, Atestatul CE de aprobare a sistemului complet de asigurare a calitatii productiei emis in baza Directivei Dispozitivelor Medicale 93/42/CEE Fiecare lot livrat va fi insotit de certificate de calitate si de analiza fizico- chimic pr

Număr anunț
DA26203820
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
Furnizor / câștigător
UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI 30410916)
Cod CPV
24965000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.900 RON
Valoare atribuită
2.900 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.900 RON

din 2.900 RON estimat