Atribuită Cumpărare directă

1.Cutie masca de protectie (varianta care sunt ok si pentru covid) 50 buc 2 75.00 150 Masca de protectie cu 3 pliuri 2.Ochelari de protectie (o varianta mai accesibila pt studenti si daca aveti si o varianta mai calitativa) buc 5 10.00 50.00 Ochelari de protective 3. Manusi nepudrate marime M 939 33 080 250 buc 1 Ansell 97.50 97.50 Ansell™ Microflex™ Ergonomic Nitrile Exam Gloves are lightweight and thin, yet provide reliable durability and protection., M mai putin

Număr anunț
DA26235495
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297,50 RON
Valoare atribuită
297,50 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

297,50 RON

din 297,50 RON estimat