Atribuită Cumpărare directă

DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI, PIX ALBASTRU / NEGRU / ROSU, DOSAR CARTON ALB INCOPCIAT 1/1, FILE PLASTIC A4 100/set 35 microni, HARTIE COPIATOR A4 80G/MP 500COLI/TOP, HARTIE COPIATOR A4 80G/MP 500COLI/TOP

Număr anunț
DA26214977
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI 1616816)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,32 RON
Valoare atribuită
164,32 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,32 RON

din 164,32 RON estimat