Atribuită Cumpărare directă

Interventie reparatie statie pompare ; schimbare contactori+contacte auxiliare, etansare pompa CR32, robinet fluture DN150, regulator presiune aer comprimat ,supape rezervor aer comprimat , vane solenoid comanda simpla actionare vana fluture , vana solenoid celik comanda dubla actionare vana fluture;

Număr anunț
DA26215046
Autoritate contractantă
COMUNA GHERTA MICA (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI GHERTA MICA JUD. SATU MARE) (CUI 3896917)
Furnizor / câștigător
ALEXCARM SRL (CUI 15340094)
Cod CPV
50500000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.243 RON
Valoare atribuită
4.243 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.243 RON

din 4.243 RON estimat