Atribuită
Cumpărare directă
*GRUPE SANGUINE seruri hemotest, transfuzie Anti-D IgG+IgM monoclonal, Clona2-CEL MAI MIC PRET SICAP. Produsele sunt insotite de cetificate de calitate, certificate ISO, declaratie de conformitate, aviz MSP, cert. CE, termen de valabilitate de cel putin 80% din termenul prescris de producator, etc
- Număr anunț
- DA26228014
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
- Cod CPV
- 33696100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 290,85 RON
- Valoare atribuită
- 290,85 RON
- Data publicării
- 31.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.