Atribuită
Cumpărare directă
Adaptor Wireless USB TENDA W311MI, 150Mbps, negru NUMAR DE REFERINTA: ADWW311MI PRET DE CATALOG: 17,60 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 32422000-7 Componente de retea (Rev.2) DESCRIERE: Adaptor Wireless USB TENDA W311MI, 150Mbps, negru
- Număr anunț
- DA26211519
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 32422000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 140,80 RON
- Valoare atribuită
- 140,80 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.