Atribuită
Cumpărare directă
pachet produse papetarie: spire buc 10 x 0.42 spire buc 5 x 0.25 hartie xerox A4 top 10 x 13.45 indicator sageti buc 100 x 3.78 indicator pastreaza distanta 15 x 5.04 indicator rotund pastreaza distanta 15 x 6.72 indicator poarta masca 15 x 5.88 indicator dezinfecteaza mainile 15 x 5.88
- Număr anunț
- DA26237142
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala „Mircea Dragomirescu” Medgidia (CUI 29297563)
- Furnizor / câștigător
- INGA MED PRO SRL (CUI 15264574)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 959,24 RON
- Valoare atribuită
- 959,24 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.