Atribuită
Cumpărare directă
RULOU APLICAT ALUMINIU GEAM EXTERIOR L 1200X H 2300 MM,PLASA DE INSECTE INCORPORATA,ACTIONAT MANUAL CU SNUR,CULOARE GRI ANTRACIT RAL 7016,ghidaje sunt din aluminiu, cu perie, cu dimensiunile de 53mm x 22mm.,lamele din aluminiu de 39 mm, umplute cu spuma poliuretanica,AX METALIC DE ROLUIRE,REZISTENTE LA VANT.
- Număr anunț
- DA26194606
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
- Furnizor / câștigător
- BFT INTERNATIONAL TRADING SRL (CUI 32917150)
- Cod CPV
- 44115700-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.050 RON
- Valoare atribuită
- 6.050 RON
- Data publicării
- 25.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.