Atribuită Cumpărare directă

GRESIE PORPHYRE BEJ 33.3X33.3 1.663 27.45 61 Buc 100596499 3663602949787 PARA DUS NAKRI 1FUNCT 7.35 100 Buc 100596529 3663602950097 FURTUN DUS ALB 1.5 M 8.61 100 Buc

Număr anunț
DA26209903
Autoritate contractantă
Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.271,32 RON
Valoare atribuită
3.271,32 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.271,32 RON

din 3.271,32 RON estimat