Atribuită Cumpărare directă

In cadrul liceului nostru avem doua multifunctioanele A3 monocolor si o bucata de multifunctionala A3 color (proprietatea liceului) la care dorim aceste servicii folosind urmatoarele tarife: - multifunctionala monocolor A3 - 0,03 ron/pg A4 monocolor - multifunctionala color A3 - 0,03 ron/pg A4 monocolor - 0.34 ron/pg A4 color Pe langa aceste 3 echipamente mai dorim in regim de exploatare 2 multifunctionale A3 monocolor folosind urmatorul tarif: - multifunctionala monocolor A3 - 0,045 ron/pg A4 monocolor

Număr anunț
DA26244761
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU (CUI 4722498)
Furnizor / câștigător
COPYLAND TRADING SRL (CUI 9091754)
Cod CPV
79521000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.500 RON estimat