Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE ARTICOLE: HARTIE DISPENSER Z FOLD 5 BUC/PACHET PROS.V VERZI 250B 4/TIPLA 1STRAT PREMIUM MOP BUMBAC 250 GR COLOR ALBASTRU FARAS PROFESIONAL CU COADA (ERGO BASC) MATURA EUROPEEA 5013 COADA LEMN HARTIE PROSOP MISAV.ECO VERDE 1BUC 1STR HARTIE PROSOP MISAVAN 2STR 150M 1B/SET SACI MENAJERI 35L/30BUC ALUFIX ECONOMY SACI MENAJ 120L 10/SET SR BRILLI MARO SACI MENAJ 120L 10/SET SR BRILLI ALBASTR SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN EXPERTTO 5L DORANTE WC BLOCK PIN 33G PROMAX GEAM 750ML V RIVEX GLASS MENTA PULV 750 ML SANO FLOOR S-255 10L PAMANT PENTRU MUSCATE SI FL BALCON 10L DISPENSER HARTIE ABS 1086-1 DOZATOR MANUAL DEZINFECT. LIMPIO DD1000M GALEATA CU PEDALA 38717/1709 GALEATA CU PEDALA CARO 17L 38716/3975 HARTIE PROSOP FIORE 130 FOI DOZATOR MANUAL DEZINFECT. LIMPIO DD1000M
- Număr anunț
- DA26213729
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.2 PICIOR DE MUNTE-BOBOCI (CUI 29139954)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.861,89 RON
- Valoare atribuită
- 1.861,89 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.