Atribuită
Cumpărare directă
Nufar ultra active: 40 x 8,9 = 356 Bureti de vase (10/set): 3 x 3,6 = 10,8 Solutie geam nufarul: 3 x 7,4 = 22,2 Matura plastic + coada metalica: 3 x 6,8 = 20,4 Manusi menaj: 3 x 3,3 = 9,9 Lavete microfibra (4/set): 1 x 14,4 = 14,4 Galeata cu storcator: 2 x 9,9 = 19,8 Mop fasii prosop: 2 x 8,5 = 17 Prosoape Unico 100m: 2 x 8,8 = 17,6 Solutie pardoseli Sano Floor 2L: 2 x 14,4 = 28,8 Lavete universale (3buc/set): 5 x 2,4 = 12 Saci de gunoi 120 L (10/set): 4 x 4,9 = 19,6 Solutie geam Ajax 500ml: 2 x 5 = 10 Racleta curatat: 1 x 9.8 = 9.8
- Număr anunț
- DA26216860
- Autoritate contractantă
- S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA CARRUS PENTRU PERSOANE CU HANDICAP (CUI 27859819)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 568,30 RON
- Valoare atribuită
- 568,30 RON
- Data publicării
- 28.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.