Atribuită
Cumpărare directă
4019668 PARCHET EXPERT 8MM C32 K040 DRIFTWOOD 32 PAC 4000397 ARBITON SECURA EXTRA 3MM (6MP/PAC) 12 PAC 4009111 PLINTA SMART FLEX 553 STEJ ARG 2,5M 15 BUC 4009117 COLT INT PLINTA SMART 553 STEJ ARG 2/SET 2 SET 4009113 COLT EXT PLINTA SMART 553 STEJ ARG 2/SET 2 SET 4009119 IMBINARE PLINTA SMART 553 STEJ ARG 2/SET 7 SET 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 1 PUN
- Număr anunț
- DA26248238
- Autoritate contractantă
- Comuna Cazanesti (Primaria Cazanesti) (CUI 4426450)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.551,95 RON
- Valoare atribuită
- 2.551,95 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.