Atribuită Cumpărare directă

Execuție lucrări aferente obiectivului ”Amenajare teren de sport și spațiu de joacă în Cartierul Ștefan” în conformitate cu Proiectul Tehnic atașat.

Număr anunț
DA26238267
Autoritate contractantă
Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
Furnizor / câștigător
TERMOPRIM SRL (CUI 20798218)
Cod CPV
45112711-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
399.664,71 RON
Valoare atribuită
399.664,71 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

399.664,71 RON

din 399.664,71 RON estimat