Atribuită
Cumpărare directă
2 VOCE PREMIUM Plan tarifar cu convorbiri nelimitate national 3 VOCE BASIC Plan tarifar cu trafic nelimitat in reteaua Telekom si 100 minute incluse in retelele nationale fixe 5 NET BUSINESS Serviciu acces internet Pret total lunar 42.25 euro fara TVA Perioada contractuala 24 de luni 1 EURO = 4.8402 Lei
- Număr anunț
- DA26213624
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUNCAVITA (CUI 4508576)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.908 RON
- Valoare atribuită
- 4.908 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.