Atribuită Cumpărare directă

Demontare si inlocuire placaj granit acces intrare ,podeste contratrepte plinte, reparatii,spart fundatii , sapatura , hidro si termoizolatii refacere fundatii ,armatura cofraje si beton, ancore chimice.

Număr anunț
DA26242230
Autoritate contractantă
Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
Furnizor / câștigător
EUROCON G&G SRL (CUI 16320664)
Cod CPV
45400000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.500,28 RON
Valoare atribuită
31.500,28 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.500,28 RON

din 31.500,28 RON estimat