Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: 1 Catalog inv. Postliceal/Maistrii, buc 15, pret 23.80 Lei / bucata 2 Registru matricol Postliceal - A3, buc 1, pret 33.61 Lei / bucata 3 Registru Unic Acte Studii - Liceu/Prof./Postlic. buc 2, pret 25.40 Lei / bucata 4 Catalog inv. Liceal, buc 10, pret 23.80 Lei / bucata 5 Registru Matricol Liceu/Profesional A3, buc 1, pret 40.00 Lei / bucata 6 Carnet elev liceu, buc 60, pret 1.80 Lei / bucata 7 Condica cadre didactice A3, buc 6, pret 40.00 Lei / bucata 8 Condica prezenta A4 - 50 file, buc 2, pret 3.30 Lei / bucata 9 Registru Consiliu Profesoral A4, buc 1, pret 25.40 Lei / bucata 10 Registru Consiliu Administratie A4, buc 1, pret 25.40 Lei / bucata 11 Registru intrare-iesire A4, buc 4, pret 25.40 Lei / bucata 12 Registru inspectii scolare A4, buc 1, pret 25.40 Lei / bucata 13 Registru inscriere copii scoala, buc 2, pret 25.40 Lei / bucata 14 Registru serviciu pe scoala - Procese Verbale A4, buc 1, pret 25.40 Lei / bucata 15 Registru Procese-Verbale, buc 2, pret 25.40 Lei / bucata
- Număr anunț
- DA26246712
- Autoritate contractantă
- Seminarul Teologic Ortodox (CUI 4453195)
- Furnizor / câștigător
- FISTEM GRUP SRL (CUI 23182700)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.378,81 RON
- Valoare atribuită
- 1.378,81 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.