Atribuită Cumpărare directă

DOSAR PLIC ALB P01704 50 SCOTCH TRANSPARENT 48MMX54M NOVAROLL N39625 5 LIPICI PELIKAN PELIFIX 40G 335671 2 LIPICI SOLID AMOS 35 GR P06035 3 SFOARA BUMBAC 100G/GHEM P01485 5 TUS STAMPILA COLOP 25ML P01011 8 PROSOP HARTIE 2 STRATURI ALBA PORTIONATA 100M SANO N04818 10 TUSIERA COLOP 50X90MM 10963 8 PIX PENSAN TRIBALL 1003 50 FARMEC GEL DEZINFECTANT MAINI 500ML N08602 5 SAPUN LICHID CU POMPITA CONY 500ML N01410 10

Număr anunț
DA26245499
Autoritate contractantă
Comuna Schitu (Consiliul Local Schitu Giurgiu) (CUI 5123632)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI 9098809)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
609,05 RON
Valoare atribuită
609,05 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

609,05 RON

din 609,05 RON estimat