Atribuită Cumpărare directă

Se vor achizitiona patru seturi de cartuse pentru imprimanta HP MFP M477fdn (albastru, rosu, galben, negru)

Număr anunț
DA26213802
Autoritate contractantă
COMUNA BASCOV (CUI 4122078)
Furnizor / câștigător
MINITECHNICUS SRL (CUI 20820285)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.800 RON
Valoare atribuită
6.800 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.800 RON

din 6.800 RON estimat