Atribuită
Cumpărare directă
dero 10 kg 1 buc domestos 750 ml 5 buc cif 500 5 buc calgon 500 1 cutie umerase 60 buc semana 6 L vanish 6 L vanish white 6 L fiore prosop 4/set - 30 buc nivea serv demachiante - 30 buc marker mic 1 buc marker mare 1 buc alcool izopropilic - 1 buc prosoape albe fata - 5 buc
- Număr anunț
- DA26229680
- Autoritate contractantă
- TEATRUL DE STAT C ONSTANTA (CUI 21903044)
- Furnizor / câștigător
- PIRAMIDA FORTE SRL (CUI 22837712)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 924,78 RON
- Valoare atribuită
- 924,78 RON
- Data publicării
- 31.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.