Atribuită Cumpărare directă

Scanner pentru Samsung ProXpress M3375FD - 4 buc Perioada de garanție acordată pentru produsele achiziționate va fi de 3 luni de la data livrării. Montajul se va efectua în baza contractului 56 din 23.04.2020.

Număr anunț
DA26242389
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
Cod CPV
38520000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260 RON
Valoare atribuită
1.260 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260 RON

din 1.260 RON estimat