Atribuită
Cumpărare directă
1 CREION CORECTOR 7 ML BUC 10 4.40 2 POST IT (STICK NOTES) 76x76 MM BUC 10 1.80 3 FOLIE PROTECTIE 100BUC/SET SET 3 7.50 4 DOSAR SINA TARE SI LUNGA BUC 150 0.50 5 INDEX AUTOADEZIV 12x45 MM 5 CULORI BUC 20 4.20 6 CREION HB CU RADIERA BUC 40 0.60 7 PLIC C5 GUMAT BUC 2000 0.10 8 PLIC C6 GUMAT BUC 1000 0.05 9 PIX CU GEL ALBASTRU BUC 100 1.76 10 ASCUTITOARE DUBLA BUC 10 1.80 11 MARKER PERMANENT NEGRU BUC 20 3.10 12 EVIDENTIATOR VERDE-GALBEN-ROZ BUC 20 2.50 13 REZERVA CUB HARTIE ALBA BUC 20 2.90 14 Dosare PVC BUC 100 0.50 15 Mapa cartonata cu arici 33 mm BUC 6 16.81 16 Agrafe 33 mm BUC 100 1.20
- Număr anunț
- DA26230496
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.152,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.152,36 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.