Atribuită Cumpărare directă

Carnet ordin de serviciu 23 x 15 cm 100 file hartie 75 gr tipar negru fata, inseriere formular + matca brosare

Număr anunț
DA26225825
Autoritate contractantă
Penitenciarul Codlea (CUI 4317584)
Furnizor / câștigător
ALPHA GROUP SRL (CUI 14346218)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
295,50 RON
Valoare atribuită
295,50 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

295,50 RON

din 295,50 RON estimat