Atribuită
Cumpărare directă
Mastic poliuretanic pentru caroserii Sinto Master Mastic monocomponent pe baza poliuretanica, special conceput pentru sectorul reparatiilor auto la izolarea perfecta a portiunilor supuse la vibratii puternice, ideal pentru jonctiunile sudate. Poate fi vopsit cu orice tip de vopsea. Are o aderenta foarte buna pe orice tip de material, datorita legaturii elastice si rezistente care se formeaza . CULOARE : NEGRU.
- Număr anunț
- DA26206320
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- SINTO CHIM SRL (CUI 6622029)
- Cod CPV
- 44800000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 115,15 RON
- Valoare atribuită
- 115,15 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.