Atribuită Cumpărare directă

APC cartus baterii de rezerva RBC55 - ctr. 18-06-014 - Viorel Paun, conform referat 4170/12.08.2020 si oferta 356/04.08.2020

Număr anunț
DA26222167
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
31430000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.308 RON
Valoare atribuită
3.308 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.308 RON

din 3.308 RON estimat