Atribuită Cumpărare directă

Galeata dreptunghiulara cu storcator 12L Bureti vase(abrazivi ) Manusi menaj satinate lungi Bureti din sarma PERIE WC CU SUPORT Role Prosop hartie mic Matura cu coada telescopica pt paianjeni Sapun lichid IVY 500 ml cu pompita

Număr anunț
DA26202552
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Corabia (CUI 4286453)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
Cod CPV
39224330-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.441 RON
Valoare atribuită
1.441 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.441 RON

din 1.441 RON estimat