Atribuită Cumpărare directă

HYDRAULIC CPL.MVI407-6'' 1.4301 KIT (4225021) - 822.58 Lei/buc + TVA x 2buc = 1645.16 Lei + TVA mobile wear ring TWI 6 A (6039515) - 53.22 Lei/buc + TVA x 100buc = 5322 Lei + TVA

Număr anunț
DA26219555
Autoritate contractantă
ACET S.A. Suceava (CUI 713519)
Furnizor / câștigător
HIDROSUD SRL (CUI 24884931)
Cod CPV
42124290-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.967,16 RON
Valoare atribuită
6.967,16 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.967,16 RON

din 6.967,16 RON estimat