Atribuită
Cumpărare directă
Oferta noastra de pret pentru Furnizare si transport Balast 0-63 si Balast Amestec optimal 0-63 conform anuntul de consultare a pietei NR MC1011556 din 25.08.2020 pentru cantitatile de: Balast 0-63 :1210 mc Balast amestec optimal 0-63 : 1535 mc BALAST 0-63 costa 25 lei/mc fara TVA Balastul este insotit de certificat de conformitate, care respecta standardele generale in viguare. transportul costa 10 lei / mc si este inclus in limita a 25 de km Balast Amestec Optimal costa 25 lei/mc fara TVA Balastul Amestec Optimal este insotit de certificat de conformitate, care respecta standardele generale in viguare. transportul costa 10 lei / mc fara TVA si este inclus in limita a 25 de km
- Număr anunț
- DA26222063
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAR A DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT (CUI 41594083)
- Furnizor / câștigător
- GHEOMAR CONS S.R.L. (CUI 21510550)
- Cod CPV
- 14212310-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 96.075 RON
- Valoare atribuită
- 96.075 RON
- Data publicării
- 31.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.