Atribuită
Cumpărare directă
Colectarea separata,transportul separat si tratarea deseurilor municipale REZIDUALE si RECICLABILE din aria administrativa a comunei Ghindaresti,judetul Constanta in perioada 01.10.2020 -31.12.2020, astfel: - deseuri reziduale : 25 tone/luna la un tarif de 398,00/tona/luna; -deseuri reciclabile: 0,5 tone/luna la un tarif de 972,50 lei/tona/luna Valoarea estimata a contractului este: - deseuri reziduale : 25 tone /luna X 398,00 lei/tona/luna X 3 luni = 29.850 lei,fara TVA; -deseuri reciclabile; 0,5 tone/luna X 972,50 lei/tona/luna X 3 luni =1.458,75 lei, fara TVA Valoarea totala a contractului este de 31.308,75 lei, fara TVA.
- Număr anunț
- DA26226540
- Autoritate contractantă
- COMUNA GHINDARESTI (PRIMARIA GHINDARESTI) (CUI 8826017)
- Furnizor / câștigător
- IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
- Cod CPV
- 90511000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.308,75 RON
- Valoare atribuită
- 31.308,75 RON
- Data publicării
- 31.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.