Atribuită Cumpărare directă

Cablu HDMI 4K T-T 15m, Gembird CC-HDMI4-15M

Număr anunț
DA26243031
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "Mihai Eminescu" PETROSANI (CUI 5114456)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
31320000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
366,08 RON
Valoare atribuită
366,08 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

366,08 RON

din 366,08 RON estimat