Atribuită Cumpărare directă

Conform anunt ADV1164844 Rack PDU 2G, Metered, ZeroU, 11kW, 230V, (36) C13 & (6) C19, AP8881 termen de livrare 30 de zile

Număr anunț
DA26205320
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
31213000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.923,88 RON
Valoare atribuită
6.923,88 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.923,88 RON

din 6.923,88 RON estimat