Atribuită Cumpărare directă

Nr. crt Denumire Produs Cantitate Preţ unitar lei fără T.V.A. 1 TONER MLTD111S (ORL) 1 23.9 2 TONER HP508A BLACK 1 90 3 TONER 71B20KO CYAN 1 123.5 4 TONER 71B20KO YELLOW 1 123.5 5 TONER 51B2HOO 30 99

Număr anunț
DA26255078
Autoritate contractantă
Centrul Medical De Diagnostic Si Tratament Ambulatoriu "Dr. Nicolae Kretzulescu (CUI 4267079)
Furnizor / câștigător
MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.330,90 RON
Valoare atribuită
3.330,90 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.330,90 RON

din 3.330,90 RON estimat