Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de tamplarie PVC - usi (5 buc), feronerie ferestre, dulapuri hol

Număr anunț
DA26245639
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
CS EXPERT CONSTRUCT IMPEX S.R.L. (CUI 424901)
Cod CPV
45420000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.547,53 RON
Valoare atribuită
30.547,53 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.547,53 RON

din 30.547,53 RON estimat