Atribuită
Cumpărare directă
Procesor Intel Pentium® Coffee Lake G5400, 3.70Ghz, 4MB Socket LGA1151, BX80684G5400 Placa de baza ASUS skt. LGA1151, PRIME H310M-K R2.0, Intel H310, 2 x DIMM, Max. 32GB, DDR4 2666 MHz Non-ECC, 1x CIe 3.0/2.0 x16, 2x PCIe 2.0 x1, 4x SATA, 4x USB 3.1, 6x USB 2.0/1.1 port(s), 1x PS/2 keyboard (purple)/ PS/2 mouse (green)/ DVI-D/ D-Sub/ Memorie RAM Patriot, DIMM, DDR4, 8GB, 2400MHz, CL17, 1.2V, Signature Line „PSD48G240081” HDD TOSHIBA 1TB 7200 64MB S-ATA3 pt. PC, „P300” „HDWD110UZSVA Carcasa RPC AB500DB, sursa 550W mouse tastatura A4tech USB windows 10 pro
- Număr anunț
- DA26249698
- Autoritate contractantă
- TELECOMUNICATII CFR SA (CUI 15034095)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.550 RON
- Valoare atribuită
- 1.550 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.