Atribuită Cumpărare directă

Reabilitare imprejmuire teren scoala Marcea, comuna Ionesti, judetul Valcea conform proiectului nr. 5175 din 10.08.2020

Număr anunț
DA26249762
Autoritate contractantă
COMUNA IONESTI VALCEA (CUI 2573837)
Furnizor / câștigător
DENIS MUSIC S.R.L. (CUI 41113201)
Cod CPV
44313100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53.800 RON
Valoare atribuită
53.800 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53.800 RON

din 53.800 RON estimat