Atribuită Cumpărare directă

BX138 BICRIL- fir acid poliglicolic 2, L=75cm, ac=40mm, 1/2 cerc, vf. Rotund, 12 plicuri/cutie ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA ROG LIVRARE URGENTA

Număr anunț
DA26226888
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33141121-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.512,96 RON
Valoare atribuită
1.512,96 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.512,96 RON

din 1.512,96 RON estimat