Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4, 80g/mp 500 coli/top, Briliant, la pret de 12,50 lei/top, conform referat de necesitate aprobat cu nr. 2533/03/09.2020.

Număr anunț
DA26255261
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA ROMANA CLUJ (CUI 4354558)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
30197643-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
312,50 RON
Valoare atribuită
312,50 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

312,50 RON

din 312,50 RON estimat