Atribuită Cumpărare directă

1 KARINA800 PROSOP HARTIE KARINA 2 ROLE/SET 800 FOI ALB 18 set 33.50 603.00 2 PEPI Hartie igienica 2 straturi 40/set Primera 19 set 17.16 326.04 3 PROMGR5T Detergent gresie 5 l Promax turcoaz 15 buc 20.93 313.95 4 5655 Detergent pentru parchet Poliwix Parquette Sano 4L 15 buc 26.36 395.40 5 PROMIN5LC Clor 5l Promax 10 buc 16.54 165.40 6 CIF500L Detergent crema Cif 500 ml lemon 10 buc 5.00 50.00 7 FX1-R-2467 Manusi latex, pudrate, marimea M 11 cut 33.20 365.20 8 HOR-0061 Sapun antibacterian lamaie si ceai verde, cu glicerina 5L Colvin 10 buc 17.95 179.50 9 PROSOPZBAX Cutie 20 seturi prosoape hartie verde 1 strat 240foi/set ZZ 13 bax 51.42 668.46 10 17756 Solutie pentru curatat geamuri 4,5L Clin 10 buc 19.10 191.00 11 38717SV GALEATA CU PEDALA 10L PLASTIC ERGO VERDE 20 buc 22.48 449.60 12 BR-ZZ Dispenser pentru prosoape 270x270mm ZZ 3 buc 36.37 109.11 13 XX004830319 Covor exclusiv tip Home Scotch-Brite 28 buc 76.77 2149.56

Număr anunț
DA26236196
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COM SINMIHAIU ROMAN (CUI 29144772)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.966,22 RON
Valoare atribuită
5.966,22 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.966,22 RON

din 5.966,22 RON estimat