Atribuită
Cumpărare directă
1.CARTUS TONER BROTHER DCP-L8450 COMPA BK/C/M/Y 2500PAG,2500PAG X 3= 3 SET X 243 LEI=729 LEI 2.CARTUS RICOH AFICIO MP 301 SPF 8000PAG ORIGINAL OEM = 7 BUC X 89 LEI= 623 LEI 3.CARTUS XEROX PHASER 3020 COMPATIBIL 1500PAG = 6BUC X 33 LEI= 198 LEI 4.CARTUS HP LJ PRO MFP M521DN-COMPA 12500PAG = 1BUC X 78 LEI= 78 LEI
- Număr anunț
- DA26249756
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
- Furnizor / câștigător
- OBSIDIAN COM SRL (CUI 21102615)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.628 RON
- Valoare atribuită
- 1.628 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.