Atribuită Cumpărare directă

Comuna Ortisoara prin intermediul aparatului propriu al primarului, datorita lipsei personalului calificat, intentioneaza sa contracteze lucrari de reabilitare teren sport sat Calacea . Reabilitarae terenului de sport va fi benefica pentru cei ce doresc sa practice diferite activitati sportive in aer liber( fotbal volei etc.) Lucrarea a consta in inlocuire plasa teren sportiv inlocuire gard delimitare proprietare, confectionare 2 porti intrare teren si reparare inlocuire plasa teren fotbal.

Număr anunț
DA26325122
Autoritate contractantă
COMUNA ORTISOARA (PRIMARIA ORTISOARA) (CUI 5049919)
Furnizor / câștigător
Nfs vest sports (CUI 36929948)
Cod CPV
45112720-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.407,32 RON
Valoare atribuită
29.407,32 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.407,32 RON

din 29.407,32 RON estimat