Atribuită Cumpărare directă

Denumire MA Cant. -------------------------- -- ------- LG TV109/4K/S/43UM7100PLA BU 5 STAR-LINE SUPORT TV 23-42 BU 5 KINGSTON USB 3.0/16GB DT1 BU 5 KINGSTON USB 3.0/16GB GEN BU 2

Număr anunț
DA26324791
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Mihail Sturdza (CUI 5051455)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.779,50 RON
Valoare atribuită
6.779,50 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.779,50 RON

din 6.779,50 RON estimat