Atribuită Cumpărare directă

1 C016 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta imitatie piele buc. 3 5.41 16.24 3.08 2 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 6 15.90 95.39 18.13 3 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 3 15.90 47.70 9.06 4 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 10 15.90 158.99 30.21 5 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 35 0.98 34.41 6.54 6 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. 25 0.98 24.58 4.67 7 C089 Condica pentru evidenta prezentei personalului didactic - coperta duplex buc. 6 20.88 125.29 23.81 8 P017 Foaie de parcurs pentru autovehicule transport persoane buc. 6 5.40 32.42 6.16 9 BB28 Dosar sina NOKI , format A4 , plastic ; 50buc/set buc 2 25.21 50.42 9.58 10 BB29a Folie protectie NOKI , format A4 , 40 microni ; 100buc/set buc 2 8.00 16.00 3.04 11 BB31 Biblioraft polipropilena , 5cm/7.5cm buc 6 6.72 40.34 7.66 12 BB35 Agrafe de birou , 50buc/set buc 1 1.00 1.00 0.19 13 BB37 Capse DL 24/6 buc. 4 1.50 5.98 1.14 14 BB87 Mapa plastic cu capsa buc. 3 1.00 3.00 0.57 15 BB96 Mouse wireless buc. 3 25.21 75.63 14.37 16 BB106 Cablu date buc 3 11.76 35.27 6.70

Număr anunț
DA26269352
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MAGURI RACATAU (CUI 18012636)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
762,66 RON
Valoare atribuită
762,66 RON
Data publicării
06.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

762,66 RON

din 762,66 RON estimat