Atribuită
Cumpărare directă
Revizie tehnica curenta lunara la ; - 19 bucati trape de decoruri (stangi) :(verificare, curatare,lubrifiere si efectuarea tuturor reglajelor, ridicarea de deranjamente) in conformitate cu prescriptiile tehnice ISCIR R18/2003. Perioada contractuala septembrie-decembrie 2020
- Număr anunț
- DA26261712
- Autoritate contractantă
- Teatrul de Comedie Bucuresti (CUI 4221152)
- Furnizor / câștigător
- SOLID SERVICE LIFT SRL (CUI 17170077)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.040 RON
- Valoare atribuită
- 5.040 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.