Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 ALCOOL SANITAR MONA 500ML #6423052000035 #5942099001221 buc 12 8.8235 2 TERMINATII FINNTURF 90CM #2000000206899 #5947055002311 #5411773009018 buc 4 13.3613 3 STERGATOR PICIOARE EXTERIOR ASTRO TURF #2000000283371 ml 3.5 75.5462 4 RAMA WC PT.COPII WM82DCH1Z000001 #8433290014037 buc 1 63.0252 5 PULVERIZATOR 0.9L #2000000424194 buc 8 5.7983 6 LANT PLASTIC 5M #8711938007697 buc 2 19.2437 7 BANDA IZOLATOARE PVC ALBA 20M. TRACON #5997374106085 buc 2 2.437 8 BANDA IZOLATOARE ROSIE P20 #5997374106108 buc 5 2.437 9 BANDA IZOLATOARE PVC 20M ALBASTRA #5997374106061 buc 5 2.437 10 BANDA SEMNALIZARE ALB-ROSU 100M #6420552602257 buc 3 8.3193
- Număr anunț
- DA26292174
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA THOLDALAGI MIHALY CORUNCA (CUI 29028123)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 625,84 RON
- Valoare atribuită
- 625,84 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.