Atribuită Cumpărare directă

Panou pluta 2x3, 100x150 cm, rama aluminiu 310050960 2 Tabla magnetica 120x300 cm 327020930

Număr anunț
DA26292225
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA BREAZA (CUI 28992022)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.223,52 RON
Valoare atribuită
1.223,52 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.223,52 RON

din 1.223,52 RON estimat