Atribuită
Cumpărare directă
CARACTERISTICI GENERALE Tip incastrare Standard Utilizare Universal Tip Fixa Nivel zgomot 43 dB Volum net total 320 l Numar rafturi 6 Numar usi 1 Numar zone de racire 1 Numar compresoare 1 Deschidere usa Standard Tip panou de comanda Mecanic Material usa Sticla Material rafturi Inox Culoare Alb DIMENSIUNI Inaltime 173 cm Latime 60 cm Adancime 60 cm Lungime cablu 1.8 m Greutate 85 Kg DETALII PERFORMANTA Eficienta energetica Clasa energetica B dintr-o gama de la A+++ la G Consum zilnic energie 2.14 kWh Consum anual energie 781 kWh Functii Iluminare interioara Dezghetare automata Sistem automat de evaporare a apei Sistem de blocare usa Usa reversibila
- Număr anunț
- DA26331072
- Autoritate contractantă
- Orasul Avrig (CUI 4241087)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 42513210-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.555 RON
- Valoare atribuită
- 1.555 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.