Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de realizare pictura pe pereti exteriori la Scoala Gimnaziala “Stefan cel Mare, Scoala Gimnaziala nr.7 si Colegiul Petagogic Mircea Scarlat”, conform caietului de sarcini atasat. Se va constitui garantie de buna executie in valoare de 5% din valoarea contractului fara TVA.,
- Număr anunț
- DA26257387
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ALEXANDRIA (CUI 4652660)
- Furnizor / câștigător
- URBAN WRITERS S.R.L. (CUI 41369685)
- Cod CPV
- 45451000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.000 RON
- Valoare atribuită
- 58.000 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.