Atribuită Cumpărare directă

plexiglas despartitor pentru banci scoala dimensiune 60*80 cm

Număr anunț
DA26290594
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ADRIAN PAUNESCU (CUI 29438140)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.040 RON
Valoare atribuită
11.040 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.040 RON

din 11.040 RON estimat