Atribuită Cumpărare directă

Specificatii Non-contact Tehnologie: IR Display: afisaj digital LCD in 3 culori Precizie: 0.2°C Distanta de masurare: 3 - 5 cm Mod de operare: Body (temperatura corporala), Surface temp (temperatura superficiala/obiecte/lichide), Room (temperatura camerei) Interval de masurare in mod Body: 32.0°C - 43.0°C Iluminare in mod Body: ≤37.3°C - verde (temperatura normala), 37.4°C - 37.9°C - portocaliu (febra usoara), ≥38°C - rosu (febra mare) Interval de masurare in mod Surface: 0°C - 60°C Interval de masurare in mod Room: 0°C - 40°C Alarma acustica: >38°C Oprire automata: < 30 s Memorie: 32 inregistrari Alimentare: 2x baterii 3 V AAA (nu sunt incluse) Consum: max 300 mW Temperatura de functionare: 10°C - 40°C Umiditate: ≤85% Dimensiune: 155 x 100 x 40 mm Greutate: 105 g (fara baterie) Pachetul contine Termometru cu infrarosu fara contact Berrcom JXB-17

Număr anunț
DA26268533
Autoritate contractantă
Școala Gimnazială "Nagy Mózes", Estelnic (CUI 18297720)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
351,94 RON
Valoare atribuită
351,94 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
05.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

351,94 RON

din 351,94 RON estimat